Šití je moje životní terapie

Jsem maminkou dvou báječných lumpíků a ženou úžasného muže. Pocházím ze Skalice u Frýdku-Místku, ale nyní bydlím v Polance nad Odrou, kde vedeme poklidný život plný radostí , ale jak už to bývá i běžných starostí.

Vystudovala jsem Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě – fakulta Metalurgie a materiálového inženýrství, obor Ekonomika a management v metalurgii. :-D, a ihned po škole jsem začala pracovat jako osobní asistentka obchodní ředitelky ve firmě Auto Heller.

K šití jsem nikdy neměla žádný vztah, nic mi to neříkalo, krom toho, když jsem jako malá pozorovala svou maminku při šití. Dostala jsem se k němu, až jsem od života utržila pár kopanců a cítila jsem se psychicky dost na dně. A znáte tu písničku: Dělání, dělání, všechny smutky zahání? Právě jednoho dne jsem se rozhodla, že si koupím šicí stroj a začala jsem šít. Potřebovala jsem pracovat manuálně a šití mi pomáhalo. Tak jsem začala šít tepláky na mého Adámka, neboť ten je jako žížala a všechny kupované mu nedrží v pase.

Šití mě naprosto pohltilo, ráda bych se mu věnovala více, ale při dvou dětech to není až tak možné, když mám chvilku, ráda ji využiji a sednu si za stroj

Webdesign vytvořil: Ivo Sýkora - IT nebo WEB